Stomatologia

Bezpłatny przegląd

Oferujemy bezpłatny pierwszy przegląd oraz indywidualne podejście do każdego Pacjenta.

 

VOLVER Stomatologia

Telefon: +48 508 552 997

E-mail: volver.stomatologia@gmail.com

 

Nasz autorski gabinet oferuje leczenie stomatologiczne w pełnym zakresie na najwyższym poziomie. Naszą praktykę kierujemy do grupy pacjentów, którzy przywiązują szczególną uwagę do swojego pięknego uśmiechu i efektu kosmetycznego.

 

Nasze usługi:

  • Stomatologia zachowawcza

W naszej klinice wykorzystujemy najnowocześniejsze metody leczenia oraz materiały kompozytowe polimeryzowane światłem najwyższej jakości firm 3M Espe, a także Haraeus-Kulzer. Pełna gama barw pozwala na uzyskanie znakomitych efektów estetycznych.

  • Profilaktyka i higiena

W ramach profilaktyki i higieny proponujemy takie zabiegi jak: profesjonalne czyszczenie zębów, lakowanie czy lakierowanie zębów. Aby cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem, należy pamiętać o regularnych, co 6 miesięcy, wizytach w gabinecie stomatologicznym.

  • Endodoncja

Kluczem do sukcesu w leczeniu kanałowym jest dokładne oczyszczenie systemu kanałów z zakażonej lub martwej miazgi, poszerzenie, odkażenie, a następnie wypełnienie. Możemy tego dokonać przy użyciu nowoczesnych narzędzi oraz systemów do wypełniania kanałów.

  • Protetyka

Protetyka zajmuje się nie tylko uzupełnianiem braków w uzębieniu, ale także przywracaniem utraconych funkcji narządu żucia- zęby stanowią spójny zespół, a brak choćby jednego z nich przyczynia się do powstania nieprawidłowości zgryzowych oraz zaniku kości.

  • Diagnostyka RTG

Obecność pracowni radiologicznej w naszej klinice stanowi duże ułatwienie zarówno dla Pacjentów, jak i lekarzy. Dzięki radiowizjografii KODAK Dental Systems wyposażonej w cyfrowy sensor promieni X możliwe jest natychmiastowe uzyskanie zdjęć RTG podczas wizyty.

  • Implantologia

Leczenie implantami stwarza możliwość odbudowy utraconych zębów w sposób zapewniający olbrzymi komfort Pacjentom. Jest to najlepszy sposób na uzupełnienie braków pojedynczych, wielozębowych, a nawet całkowitego bezzębia.

  • Stomatologia estetyczna

Atrakcyjny uśmiech jest powszechnie akceptowanym symbolem zdrowia i urody. Korzystając z najnowszych technologii dentystycznych, przywracamy nie tylko piękny uśmiech, ale także tworzymy nowy image, a w konsekwencji większą pewność siebie oraz lepszą samoocenę.

  • Periodontologia

Periodontologia to dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką i leczeniem chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Przewlekłe stany zapalne dziąseł prowadzą do tzw. recesji, a w konsekwencji do odsłonięcia korzeni zębów, ich rozchwiania i utraty.

  • Ortodoncja

Leczenie ortodontyczne pozwala na przywrócenie prawidłowego ułożenia zębów szczęki i żuchwy względem siebie. Warto pamiętać, że równe i prawidłowo ustawione zęby to nie tylko estetyka, ale również zdrowie, dlatego leczenie warto rozpocząć w każdym wieku.

  • Sterylizacja

Dbając o bezpieczeństwo Pacjentów, kładziemy szczególny nacisk na używanie jednorazowych narzędzi i materiałów. Dla każdego Pacjenta przygotowany jest pakietowany i sterylizowany zestaw narzędzi i wierteł, który otwierany jest bezpośrednio przed zabiegiem.

Dbamy o Twój usmiech

Twoje zdrowe zęby to nasz wspólny sukces!