O NAS

Centrum Medyczne VOLVER

Jesteśmy wielospecjalistyczną placówką medyczną. W ofercie znajdą Państwo szeroki zakres poradni specjalistycznych tj.: ginekologiczna, kardiologiczna, laryngologiczna, onkologiczna, endokrynologiczna, dermatologiczno/wenerologiczna, chirurgii naczyniowej, urologiczna, alergologiczna, diabetologiczna, logopedyczna, psychologiczna, medycyny pracy, gastrologiczna, okulistyczna, ultrasonograficzna, neurologiczna.

Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami. Posiadamy najnowszej generacji aparat rentgenowski do zdjęć pantomograficznych i punktowych, ultrasonograf czy sprzęt do EKG. Oferujemy własny parking i dogodny dojazd do placówki.

Centrum Medyczne VOLVER współpracuje z siecią laboratoriów ALAB. W naszej siedzibie znajduje się punkt pobrań materiałów do badań, czynny we wtorki oraz czwartki w godzinach 7:00 – 10:00. W ofercie znajduje się szeroki zakres badań podstawowych, jak również wysokospecjalistycznych. Do wykonania ich nie wymagamy skierowania. Atutem jest możliwość internetowego odbioru wyników. Ponadto w naszej placówce wykonujemy badania profilaktyczne pracowników (badania wstępne, okresowe i kontrolne). Serdecznie zapraszamy!!

PARTNERZY

Centrum Medyczne VOLVER współpracuje z licznymi firmami ułatwiającymi korzystanie z usług medycznych placówki. Należą do nich:

  • ENEL MED – Pacjenci posiadający Kartę Pacjenta Enel Med mogą korzystać z usług medycznych z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej, badań diagnostycznych, medycyny pracy.
  • PZU – Klienci PZU mogą korzystać w naszej placówce z konsultacji lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych wykonywanych na nowoczesnym sprzęcie, badań laboratoryjnych wykonywanych przez DIAGNOSTYKĘ laboratoria medyczne.

Centrum Medyczne VOLVER należy do Grupy Blue Medica

www.grupabluemedica.pl

Usługi

Poznaj nasz zespól doświadczonych lekarzy, ekspertów w swojej dziedzinie