O NAS

Centrum Medyczne VOLVER

Jesteśmy wielospecjalistyczną placówką medyczną. W ofercie znajdą Państwo szeroki zakres poradni specjalistycznych tj.: ginekologiczna, kardiologiczna, laryngologiczna, onkologiczna, endokrynologiczna, dermatologiczno/wenerologiczna, chirurgii naczyniowej, urologiczna, alergologiczna, diabetologiczna, logopedyczna, psychologiczna, medycyny pracy, gastrologiczna, okulistyczna, radiologiczna, neurologiczna, stomatologiczna, ortodontyczna.

Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami. Posiadamy najnowszej generacji aparat rentgenowski do zdjęć pantomograficznych i punktowych, ultrasonograf czy sprzęt do EKG. Oferujemy własny parking i dogodny dojazd do placówki.

Centrum Medyczne VOLVER współpracuje z siecią laboratoriów DIAGNOSTYKA. W naszej siedzibie znajduje się punkt pobrań materiałów do badań, czynny we wtorki oraz czwartki w godzinach 7:00 – 10:00. W ofercie znajduje się szeroki zakres badań podstawowych, jak również wysokospecjalistycznych. Do wykonania ich nie wymagamy skierowania. Atutem jest możliwość internetowego odbioru wyników. Ponadto w naszej placówce wykonujemy badania profilaktyczne pracowników (badania wstępne, okresowe i kontrolne). Serdecznie zapraszamy!!

 

PARTNERZY

Centrum Medyczne VOLVER współpracuje z licznymi firmami ułatwiającymi korzystanie z usług medycznych placówki. Należą do nich:

  1. ENEL MED – Pacjenci posiadający Kartę Pacjenta Enel Med mogą korzystać z usług medycznych z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej, badań diagnostycznych, medycyny pracy.
  2. PZU – Klienci PZU mogą korzystać w naszej placówce z konsultacji lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych wykonywanych na nowoczesnym sprzęcie, badań laboratoryjnych wykonywanych przez DIAGNOSTYKĘ laboratoria medyczne.
  3. MEDI – RATY – MediRaty to program finansowania usług medycznych w systemie ratalnym. Dla pacjenta to minimum formalności, możliwość uzyskania finansowania w przedziale od 500 zł do 50 000 zł, brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie, okres spłaty do 5 lat.

Centrum Medyczne VOLVER należy do Grupy Blue Medica

www.grupabluemedica.pl

Usługi

Poznaj nasz zespól doświadczonych lekarzy, ekspertów w swojej dziedzinie